Nadruki

InoDron - Hafciarnia Inowrocław

Sitodruk

Nadruk sitodrukowy jest bardzo odporny w codziennym użytkowaniu. Cechuje go wysoka trwałość kolorystyczną oraz odporność na pranie i ścieranie. Jeśli zamierzamy poddawać naszą odzież jest narażona na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, to sitodruk będzie świetnym rozwiązaniem.

Sitodruk jest idealny na płaskie i duże powierzchnie. Klienci najczęściej wybierają go przy znakowaniu odzieży, plakatów czy opakowań.

Flex&Flock

Folie termotransferowe flex (gładki) i flock (z meszkiem) to technika oparta na wycinaniu ploterem tnącym wzorów, napisów czy prostych grafik, a następnie utrwaleniu ich za pomocą prasy termotransferowej.

Flex&Flock doskonale sprawdzają się przy znakowaniu różnych rodzajów odzieży. Nasi klienci najczęściej wybierają tę technikę do znakowania koszulek polo, t-shirtów i odzieży sportowej.

Sublimacja

Sublimacja to metoda pozwalająca na tworzenie realistycznie wyglądających i niesamowicie trwałych nadruków. Sublimacja doskonale odzwierciedla głębie kolorów.

Nadruki tego typu stosujemy wyłącznie na materiałach, które są wykonane z poliestu (w całości lub zdecydowanej większości).

Wydruki sublimacyjne przenosi się na materiał w wysokiej temperaturze przy dużym docisku prasy termotransferowej lub kalandra. Pigment i farba przenikają wgłąb materiału, co zapewnia wysoką trwałość.

Nasi klienci wybierają tę technikę do znakowania odzieży i produktów tekstylnych, np. flag.

DTF

Druk cyfrowy to nowoczesna i rewelacyjna technologia znakowania, która zapewnia trwały i efektowny nadruk.

Metoda zdobienia odzieży polega na wydrukowaniu grafiki na specjalnej folii PET,, następnie pokrycia jej termoaktywnym proszkiem, wygrzania w prasie i przyniesienia na dowolną tkaninę.

Nadruki DTF można wyjątkowo łatwo i sprawnie wykonywać na wielu różnych powierzchniach, materiałach i częściach odzieży. Nasi klienci wybierają DTG wtedy, gdy zależy im na najwyższej jakości odwzorowania grafiki na odzieży i produktach firmowych.

Chętnie pomożemy i doradzimy Ci w zamówieniu

+48 789 075 539

Mątewska 27, 88-100 Inowrocław

inodronstudio@gmail.com

Nowa jakość w
znakowaniu odzieży.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody znakowania odzieży. Nasze zaangażowanie przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług i szybką realizację zleceń.