Nadruki – test

InoDron - Hafciarnia Inowrocław

Dlaczego my?

Bogata baza produktów

W ofercie posiadamy wiele rodzajów ubrań roboczych najwyższej jakości. Kompleksowo przygotujemy, nadrukujemy i wyślemy zamówienie.

Szybki czas realizacji

Rozbudowany park maszynowy oraz zgrany personel umożliwia nam sprawną realizację przyjętych zamówień z zachowaniem jakości.

Szereg technologii

Korzystamy z 4 rodzajów nadruków wybieranych odpowiednio do potrzeb zamówienia. Opisaliśmy je dokładniej poniżej

STOSOWANE TECHNOLOGIE

SITODRUK

Nadruk sitodrukowy jest bardzo odporny w codziennym użytkowaniu. Cechuje go wysoka trwałość kolorystyczną oraz odporność na pranie i ścieranie. Jeśli używana odzież jest narażona na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, to sitodruk będzie świetnym rozwiązaniem.

Flex&Flock

Folie termotransferowe flex (gładki) i flock (z meszkiem) to technika oparta na wycinaniu ploterem tnącym wzorów, napisów czy prostych grafik, a następnie utrwaleniu ich za pomocą prasy termotransferowej. Sprawdzą się one najlepiej przy znakowania koszulek polo, t-shirtów i odzieży sportowej.

Sublimacja

Sublimacja to metoda pozwalająca na tworzenie realistycznie wyglądających i niesamowicie trwałych nadruków. Sublimacja doskonale odzwierciedla głębie kolorów. Polecamy wybrać tę technikę do znakowania odzieży i produktów tekstylnych, np. flag.

DTF

Metoda zdobienia odzieży polega na wydrukowaniu grafiki na specjalnej folii PET,, następnie pokrycia jej termoaktywnym proszkiem, wygrzania w prasie i przyniesienia na dowolną tkaninę. Nadruki DTF można wyjątkowo łatwo i sprawnie wykonywać na wielu różnych powierzchniach, materiałach i częściach odzieży. Metodę DTG polecamy w przypadku, gdy zależy ci na najwyższej jakości odwzorowania grafiki na odzieży i produktach firmowych.

Jak się z nami skontaktować?

+48 789 075 539

Mątewska 27, 88-100 Inowrocław

inodronstudio@gmail.com