WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Haft Komputerowy to najtrwalsza technika zdobienie tkanin. Zastosowanie specjalistycznego sprzętu zapewnia długotwałe zdobienie, bez utraty jego jakości.

NIEBANALNE PROJEKTY

Realizacje nasze wykonujemy z niesamowitą starannością, co zapewnia Państwu duże zadowolenie z naszej pracy. Zapraszamy do współpracy,

PERSONALIZACJA

Bardzo popularne ostatnimi czasy staje się personalizowanie odziezy nie tylko roboczej. Zapraszamy – wykonamy ta personalizację w różnych technikach.

PARK MASZYN

Nie da się osiągnąć sukcesu, bez wsparcia profesjonalistów

Z tego względu, nasz park maszyn stanowią najlepsze dostępne na rynku realizacje. Haft komputerowy powstał stosunkowo niedawno. Możliwości dzisiejszych komputerów zostały połączone z możliwościami maszyn haftujących, dzięki czemu możemy tworzyć dziś wzory skomplikowane, wielkie i piękne w czasie dużo krótszym niż kiedyś było to możliwe. Wzory najczęściej wykonywane są jako trwały sposób naszycia wzoru na tkaninę, w odróżnieniu od prasowanek i sitodruków. Haft Komputerowy gwarantuje doskonałą jakość i trwałość na wiele lat. Nici są odporne na pranie w wysokiej temperaturze i praktycznie na każde prasowanie. Jest to jedna z najciekawszych i zdecydowanie najszybszych metod haftu.

W drodze do spełnienia

SEKRETY SUKCESU

Każdy projekt realizujemy tak, jak byśmy wykonywali PROJEKT ŻYCIA, gdyż zdajemy sobie sprawę, że tak Państwo moga podchodzić do realizacji na które czekacie. Takie podejście pozwala wypracować dużą powtarzalność wysokiej jakości naszych realizacji, które stały się naszą wizytówką w krótkiej historii Firmy.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest utrzymanie trendów rynkowych. U nas to norma.

RZETELNOŚĆ

W przypadku różnych przeciwności zawsze dążymy do bezkompromisowego finału, wyznając zasadę, że bariery nie istnieją

REALIZACJA PROJEKTÓW

Pomagamy w tworzeniu projektów – jesteśmy specjalistami, Państwo nie muszą pewnych rzeczy wiedzieć.

DIALOG Z KLIENTEM

Tutaj bez autopromocji – sam Państwo ocenią

SUBLIMACJA

Druk sublimacyjny – technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji. Wydruk (CMYK) wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym. Tym sposobem wykonuje się nadruki na specjalnych kubkach porcelitowych, blachach aluminiowych, tkaninach poliestrowych. Każdy rodzaj nadruku wymaga odpowiedniego ustawienia ciśnienia, temperatury oraz czasu. Przykładowo do nadruku na blachach aluminiowych za pomocą prasy termotransferowej używa się ciśnienia 5000 Pa, przy temperaturze 195 °C w czasie 40 sekund. Ta technika druku jest bardzo często wykorzystywana w branży reklamowej.Druk sublimacyjny – technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji. Wydruk (CMYK) wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym. Tym sposobem wykonuje się nadruki na specjalnych kubkach porcelitowych, blachach aluminiowych, tkaninach poliestrowych. Każdy rodzaj nadruku wymaga odpowiedniego ustawienia ciśnienia, temperatury oraz czasu. Przykładowo do nadruku na blachach aluminiowych za pomocą prasy termotransferowej używa się ciśnienia 5000 Pa, przy temperaturze 195 °C w czasie 40 sekund. Ta technika druku jest bardzo często wykorzystywana w branży reklamowej.

Portfolio